Budowa domu
Szkło do kuchni, czyli prosty trik na jej powiększenie

Szkło do kuchni, czyli prosty trik na jej powiększenie

Mała i ciemna kuchnia może spędzać sen z powiek mieszkańcom. To żadna przyjemność gotować w takim pomieszczeniu (a przecież w kuchni spędzamy sporą cześć dnia). Problem ten dotyka najczęściej starego budownictwa. Na szczęście istnieje kilka trików, które sprawią że kuchnia stanie się optycznie większa i jaśniejsza.

Szerokie zastosowanie lustra

Jednym z trików na jaśniejszą kuchnię jest wykorzystanie lustra. Szkło do kuchni to opcja idealna nie tylko dla osób, które pragną doświetlić i powiększyć to pomieszczenie, ale również piękna ozdoba. Usługi szklarskie BBglass są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko po to, by sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. Lustra są zawsze modne i świetnie komponują się z każdą aranżacją.

Szkło do kuchni między szafkami

Lustro w kuchni pomiędzy szafkami to ostatnio prawdziwy hit przy aranżacji mieszkania. Można wybierać spośród luster klejonych do ściany, luster w kafelkach lub fragmentów szkła o szlifowanych krawędziach. Opcja w kafelkach jest zazwyczaj wykonywana na wymiar i uwzględnia gniazdka elektryczne. Szkło musi być oczywiście bezpieczne. Kuchnia to miejsce w którym łatwo o uszkodzenia, więc lustro powinno wykazywać dużą odporność termiczną i mechaniczną. Bardzo ważne jest uszczelnienie przestrzeni między szkłem, a ścianą, by nie zbierał się tam kurz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *